wz

jaLCDs

JaLCDs je program na ovládání info displeje připojeného na paralelní port. Program spustíte klepnutím na "jaLCDs configuration". Hlavní okno vypadá na první pohled složitě, ve skutečnosti je jeho ovládání docela jednoduché. Nahoře v okně se nastavuje číslo portu a počet znaků displeje na jeden řádek. Čtyři dlouhé řádky uprostřed okna mají znázorňovat displej. Do nich se vkládá text a kódy, které vyberete z rozbalovací nabídky. "Time to show" slouží k nastavení doby zobrazení jedné obrazovky na displeji. "Update interval" nastavuje, jak často se budou údaje na displeji aktualizovat. V dolní pravé části okna se definují efekty.

hlavní okno programu

Program spolupracuje s MBM5 takže pokud chcete zobrazovat teploty, voltáž nebo otáčky větráčků, musíte ho mít nainstalovaný. Vytvořenou konfiguraci uložíte tlačítkem "Save configuration". Pak stačí jen spustit program "jaLCDs", klepnout na ikonu v system tray, v záložce "configs" vybrat požadovaný soubor, popř. zatrhnout "jaLCDs autostart" a kochat se výsledkem :-)


Download

jaLCDs v3.2 (2,8MB) - balík s jaLCDs a ovladačem na paralelní port

.:: Menu ::.
.:: Kontakt ::.
ICQ193-701-197
E-mail
.:: Ikona webu ::.
Ikona webu
.:: Počítadlo ::.
TOPlist
.:: Další weby ::.
Worlikova eletrodílna Stránka o elektronice, robotice a dalším INZERTAL.CZ - inzerce,inzeráty
.::Novinky::.

12.2. 2010 - Přidána stránka o mém novém VTTC s velkou elektronkou GU-81, včetně fotek a videa výbojů.

10.6. 2009 - Dneska jsem dodělal nový regulátor výkonu pro teslák s PL509. Výboje mají délku až 11cm, skoukněte nové fotky ;-)

28.5. 2009 - První zážeh teslova transformátoru s elektronkou PL509.

 
©2010 Programmed by Ruzik HTML Valid